ivosis CELİK

İVOSİS Çelik, bölgesinin lider mühendislik ve danışmanlık firmalarından biri olarak öne çıkıyor. Şirketimiz, güneş enerjisi sektöründe fotovoltaik sistemlerin tasarımı, temini ve kurulumu (EPC) alanında kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda çelik sektöründeki uzmanlığı ile dikkat çeken İVOSİS Çelik, müşterilerine çelikle ilgili çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Sürdürülebilir bir gelecek vizyonu doğrultusunda İVOSİS Çelik, güneş enerjisi sektöründeki yenilikleri yakından takip ederken, çelik sektöründeki gelişmeleri de titizlikle değerlendirmektedir. Bölgenin iklimsel özellikleri ve güneş potansiyelini detaylı bir şekilde analiz eden firma, müşterilerine en uygun çözümleri en yüksek hizmet kalitesiyle sunmaktadır.

İVOSİS Çelik, güneş enerjisi teknolojilerindeki son trendleri başarıyla uygulayarak, çelik alanındaki uzman ekibi ve yüksek hizmet standartlarıyla EPC danışmanlığı, mühendislik ve güneş enerjisi saha kurulumu konularında başarılı projelere imza atmaktadır.

Ekip

Profesyonel Ekip

TuksekTeknoloji

YÜKSEK TEKNOLOJİ​

Destek

7/24 TEKNİK DESTEK​

ÇELİK ENDÜSTRİSİNİN YENİ LİDERİ

HİZMETLERİMİZ yada ÜRÜNLERİMİZ

İVOSİS Çelik olarak verdiğimiz profesyonel hizmetler şu şekildedir:

GES Çatı Çelik Konstrüksiyon

GES Çatı Çelik Konstrüksiyon

GES Arazi Çelik Konstrüksiyon

GES Arazi Çelik Konstrüksiyon

Ağır Çelik Kontrüksiyon​

Ağır Çelik Kontrüksiyon​

CNC Lazer Kesimi Ferforje

CNC Lazer Kesimi Ferforje

PROJELERİMİZ​

Öne Çıkan Güneş Enerji Santrallerimiz.

Nasıl Çalışıyoruz?

ÜCRESİZ KEŞİF

1. AŞAMA

ÜCRETSİZ KEŞİF

Keşif, doğru bir planlama ve projelendirmenin en temel adımıdır. Projelendirme öncesi uzman ekibimiz, proje alanında tüm detayları ele alarak, enerji ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun sistem ve alan hakkında keşif raporunu sunacaktır.

PROJELENDİRME

2. AŞAMA

PROJELENDİRME

Keşif sonrası uygulama alanı projeye için uygun hale geldiğinde alanında uzman kadromuz projelendirme çalışmalarına başlayarak gerek ticari gerekse sosyal açıdan son teknoloji ürünlerle en ekonomik ve en kaliteli çözümleri siz değerli müşterilerimiz için oluşturacaktır.

KURULUM

3. AŞAMA

KURULUM

Çevre dostu ve maksimum verimlilikle enerji üreten güneş santralleri kurulumu, kendi alanında uzman ekiplerimizin hızlı, güvenilir ve disiplinli çalışmaları sonucu gerçekleştirilmektedir.

DESTEK

4. AŞAMA

DESTEK

ivosis energy, yüzde yüz müşteri memnuniyeti esasına dayalı çalışma prensibi ve uzun yıllara dayalı deneyimi ile kurulum sonrası düzenli servis ve bakım hizmeti sunmakta.

A’DAN Z’YE GES PROJE DANIŞMANLIĞI

Güneş enerjisi sistemleri hakkında daha fazla bilgi için, 

SEKTÖRDEN HABERLER​

Çelik endüstrisinde, dayanıklılık ve koruma büyük önem taşır. Magnelis, çelik yüzeylerin korunması için geliştirilen bir kaplama teknolojisidir. Bu kaplama, çinko, alüminyum ve …

Çelik, endüstride geniş bir kullanım alanına sahip olan dayanıklı ve çok yönlü bir malzemedir. Bu malzemenin işlenmesinde CNC lazer ve plazma teknolojileri, …

Güneş enerjisi, sürdürülebilir bir geleceğe doğru atılan önemli adımlardan biridir. Bu alanda kullanılan teknolojiler arasında c-profiller, özellikle fotovoltaik (PV) sistemlerin kurulumunda önemli …