HAKKIMIZDA

İVOSİS Çelik, çelik sektöründe önde gelen bir mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. Şirket, standart çelik profil üretimi, özel profiller, Güneş Enerji Sistem profilleri, GES Çatı ve Arazi Montaj sistemleri, Tarım ve Sera profilleri ile Yapı Çelik konstrüksiyon profil gibi geniş bir alanda çelik üretimi ve montajında danışmanlık ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Sektörün geleceği için çelik üretimi alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden İVOSİS Çelik, bölgenin endüstriyel ihtiyaçlarını ve çelik kullanım potansiyelini iyi analiz ederek müşterilerine en yüksek hizmet kalitesiyle en uygun çözümleri sunmaktadır.

Aynı zamanda, çelik teknolojilerindeki son trendleri uygulayan İVOSİS Çelik, yüksek hizmet kalitesi ve uzman ekibiyle çelik profil üretimi, çelik konstrüksiyon, mühendislik ve endüstriyel imalat alanlarında başarılı projelere imza atmaktadır. Misyonumuz, çelik sektöründe öncü bir konumda bulunmak ve sürekli olarak yenilikçi çözümler sunarak sektördeki standartları belirlemektir. Müşterilerimize en üst düzeyde memnuniyet ve değer sağlayarak, çevreye duyarlı, sürdürülebilir ve teknolojik açıdan ileri düzeyde çözümler üretmeyi amaçlıyoruz.

IVOSİS ÇELİK İLE STANDARTLARINIZI YÜKSELTİN

KURUMSAL VE TECRÜBELİ BİR ŞİRKET

Tecrübesini kurumsal imajıyla kanıtlamış olan İVOSİS, farklı sektörlerden gelen yatırımcılara yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

YENİLİKÇİ VE GÜVENİLİR

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, projelerimizdeki öncü uygulamalarla son teknolojiyi en güvenilir şekilde hayata geçiriyoruz.

PROFESYONEL EKİP

Projelerinizde iş ortağınız olarak alanlarında uzman mühendis ve teknisyen kadromuzla, kaliteden ödün vermeden projelerinizi hayata geçiriyoruz.

YÜKSEK HİZMET KALİTESİ

Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirleyerek yüksek hizmet kalitesini benimsiyor ve her adımda bu standartları koruyoruz.

ÇÖZÜM ORTAĞI

Firmanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek özel olarak geliştirdiğimiz projelerle, size çözüm ortağı olarak en yüksek tasarrufu sağlıyoruz.

PROJE GELİŞTİRME MÜHENDİSLİK

Ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yerine getirebilmek için proje geliştiriyor, mühendislik hizmetleri sağlıyoruz.

A’DAN Z’YE PROJE DANIŞMANLIĞI

Çelik Konstrüksiyon sistemleri hakkında daha fazla bilgi için