GES Arazi Konstrüksiyon Sistemleri

İvosis Çelik, ihtiyacınız olan çelik ürünlerini ve en iyi çözüm hizmetlerini sizler için oluşturmaktadır.

Sabit Arazi Güneş Enerjisi Santralleri projelerinde özel profil imalatı ve taşıyıcı yapı sistemlerinin üretiminde destek vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için GES santrali projelerinde farklı ihtiyaçlar doğrultusunda alternatif çözümler üretmekteyiz. Firmamız bünyesinde her ihtiyaca uygun dayanıklı konstrüksiyon sistemleri üretmekteyiz.

 Otopark konstrüksiyon imalatı aşamasında her ihtiyaca uygun çözümler üretmekteyiz. Tüm yük ve sismik hesaplamaları yapılarak, en yüksek uluslararası standartlara uygun şekilde konstrüksiyon üretimi gerçekleştiriyoruz.

Tarımsal sulama güneş enerjisi sistemlerinde önemli noktalardan bir taneside kurulacak sistemin konstrüksiyon yapısıdır. Birçok farklı arazi ve çevre koşulu dikkate alındığında sistemin temeli olarak görülen konstrüksiyon sistemi detaylıca hesaplanmalı ve doğru şekilde konumlandırılmalıdır.

Üretilen Tacker sistemler ile her ihtiyaca uygun çözümler sunmaktayız. Tüm yük ve sismik hesaplamaları yapılarak, en yüksek uluslararası standartlara uygun şekilde solar tracker sistem üretimi gerçekleştiriyoruz.